Kwiatowa kartka na różne okazje

Witam wszystkich! Moją ostatnią pracą jest kartka „wielookolicznościowa”, jeśli tak ją mogę określić 🙂 Przytłoczona szarością za oknem, lecz zainspirowana maleńkimi kwiatuszkami powoli wyłaniającymi się z ziemi, postanowiłam wykonać kolorową kartkę. Może nie tryska ona feerią barw, ale ilość kwiatów pozytywnie (przynajmniej mnie) nastraja.

Do jej wykonania wykorzystałam kraftową bazę w formacie 13×13 cm. Pierwszą warstwą jest biały karton przyklejony bezpośrednio do bazy na płasko. Kolejną warstwą jest arkusz z bloczka z papierami Nature feelings z Action. Papiery w tych bloczkach są bardzo niskiej gramatury, więc najpierw nakleiłam go na gruby karton, by następnie przykleić go do bazy.
„Przeszycie” powstało ręcznie, za pomocą linijki i białego pisaka Gellyroll Sakura.
Serduszko zostało wycięte wykrojnikiem z Ali. Podobnie jak listki.
Malutkie różowe kwiatki pochodzą z dziurkacza kupionego w Action. Wycięłam je z bladoróżowego papieru, a następnie pomazałam pisakiem. Na środku przykleiłam półperełki w pasującym kolorze. Kwiaty piwonie/peonie i motyl pochodzą z arkusza dodatków do wycięcia z Mintay Papers kolekcja Farmlife.
Napis jest z arkusza z napisami z Craft O’Clock.
Brakowało mi gałązek, więc postanowiłam dołożyć jeszcze białe gałązki z igiełkami wycięte wykrojnikiem Sizzix.
Papierowy kwiatek, który oryginalnie jest biały, pomalowałam markerami 135 Pale Cherry Pink i 141 Buttercup Yellow. Na środku przykleiłam złotą półperełkę.
Całość ozdobiłam cekinami i półperełkami.

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *